خرید کریو خرید ممبر تلگرام

  

ابزار رتبه سنج الکسا کاربرانی که قصد دارند رتبه سایت یا وبلاگ خود را در بین سایت های جهان و ایران بدانند ، از این ابزار که آمار روزانه منتشر می کند، استفاده کنند.
ابزار نمایش فیلم این ابزار فوق العاده جالب و جذاب ، شما را قادر به ایجاد گالری تصاویر با عکس های دلخواه با امکان نمایش معمولی و اتوماتیک می سازد.
ابزار نمایش آمار بازدید با ین ابزار مفید ، امکان نمایش آمار بازدید های سایت یا وبلاگ شما را با قابلیت های رمز گذاری ، ویرایشی و گرافیکی مطلوبی ارائه خواهد داد.
ابزار رتبه سنج گوگل افراد حرفه ای برای نمایش روزانه رتبه سایت یا وبلاگ خود در گوگل ، از این ابزار که با گرافیک و سبک جدیدی طراحی شده حتما استفاده کنند.
ابزار فرم تماس از یک فرم تماس حرفه ای با جذابیت گرافیکی و قابلیت باز شدن در خود صفحه وبلاگ یا سایت شما، با امکانات ویرایش بالا استفاده کنید.
ابزار نظرسنجي حرفه اي با کمک این ابزار ساده و حرفه ای یک نظرسنجی با قابلیت تعریف نامحدود گزینه ها و نمایش نتایج بصورت گرافیکی داشته باشید.
جدول لیگ برتر فوتبال ایران و جهان علاقمندان به ورزش پرطرفدار فوتبال ، می توانند جدول لیگ های فوتبال داخلی و خارجی را در صفحه سایت یا وبلاگ خود به نمایش بگذارند.
ابزار با استفاده از این ابزار کاربردی، کاربران شما قادر به چاپ مطالب در سایت یا وبلاگ شما خواهند بود

ابزار چنانچه می خواهید کاربران شما ، دسترسی به محتویات صفحه نداشته باشند ، امکان کلیک راست کردن روی صفحه را از آنها بگیرید
ابزار با استفاده از این کد پر کاربرد ، می توانید تعداد بازدید از هر مطلب خود را مشاهده کنید.

ابزار با درج این ابزار سودمند ، هنگامی که کاربران وارد صفحه سایت یا وبلاگ شما می شوند و یا در هنگام خروج از صفحه ، پیام متنی را می توان به نمایش در آورد.
ابزار با این کد، هنگام باز شدن صفحه سایت شما و یا کلیک کاربران بر روی دکمه نوشتاری و یا تصویری در صفحه ، صفحه ای جدید با تنظیمات دلخواه باز می شود
ابزار چنانچه می خواهید کاربران شما ، اقدام به کپی برداری از محتویات صفحه نکنند ، امکان انتخاب متن و تصاویر صفحه را از آنها بگیرید
1 2